NAND iPhone naprawa

NAND iPhone naprawa

NAND w iPhone to inaczej wewnętrza pamięć telefonu. W NAND zapisane są pliki systemowe oraz dane użytkownika. Pamięć jest zalutowana na płycie głównej i nie da się jej wyjąć tak jak karty pamięci. Do popularnych objawów usterki pamięci NAND należy:

✓  iPhone zawiesza się na logo Apple;
po włączeniu iPhone sam się resetuje;
błędy 21, 9, 2009, 4005, 14, 40, 4013 podczas wgrania iOS;

Podczas próby wgrania  systemu masz problem w iPhone z błąd 4013? Szanse naprawy oceniamy na poziomie 80%. Na każdą napraw na płycie udzielamy 4 miesięczną gwarancje.

Masz problem z inną usterką iPhone?

Skorzystaj z bazy wiedzy dostępnej na naszej stronie!

POROZMAWIAJMY

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

AppleFix

Naprawa NAND praktycznie od ręki!

Bogate doświadczenie łączymy z najnowocześniejszym sprzętem do naprawy pamięci NAND oraz staranie wyselekcjonowaną grupą dostawców. Dzięki temu na każdą naprawę NAND w iPhone oferujemy 6 miesięczną gwarancję oraz bardzo atrakcyjne ceny. Niemożliwe… poznaj nasze sekrety:

Ile kosztuje naprawa zbita Szybka iPhone
Czym jest pamięć NAND?

Jest to nic innego jak rodzaj układu pamięci, którego używa się we wszystkich iPhone’ach. W tym układzie znajduje się cała pamięć urządzenia, czyli pliki oraz system operacyjny. 

Jak przebiega proces naprawy pamięci NAND? 

NAND iPhone naprawa

Jakie są objawy uszkodzonej pamięci NAND?

Jeśli iPhone pokazuje komunikat o braku pamięci, to może sugerować o tym, że pamięć NAND została uszkodzona. Do charakterystycznych objawów można zaliczyć również problemy z uruchomieniem aparatu, zacinanie się telefonu, a także kłopot z połączeniem z iTunes. W takich sytuacjach należy jak najszybciej zapisać wszystkie pliki i stworzyć kopię zapasową. Lekceważenie takich objawów może doprowadzić do trwałego uszkodzenia pamięci NAND, a co za tym idzie do utraty danych. 

NAND iPhone naprawa

Czy jest możliwość odzyskania utraconych danych z pamięci NAND?

Jeżeli usterka dotyczy problemów z zasilaniem kości NAND lub jej komunikacją z innymi podzespołami, wówczas można odzyskać dane i wgrać je na nową kość. Jeśli uszkodzeniu uległa kość NAND, odzyskanie danych niestety, ale nie jest możliwe. Na szczęście naprawa iPhone’a jest możliwa! 

Pamiętaj! Regularne wykonywanie kopii zapasowej pozwala uchronić się przed utratą ważnych danych! 

Czy jest możliwe zwiększenie pamięci NAND w telefonie?

Jak najbardziej. W naszym serwisie oferujemy następujące pojemności: 

NAND iPhone naprawaiPhone 6 

 • 16 GB 
 • 32 GB 
 • 64 GB 
 • 128 GB 

iPhone 6S, 6S Plus, 7, 7 Plus

 • 32 GB 
 • 64 GB 
 • 128 GB 
 • 256 GB 
 • 512 GB 

Najnowsze iPhone’y od modelu 8 w górę 

 • 64 GB 
 • 128 GB 
 • 256 GB 
 • 512 GB 
Pamięć telefonu możemy powiększyć na Twoje życzenie!

Ciekawostka!

W niektórych modelach jesteśmy w stanie zamontować większą pojemność niż oryginalnie oferowało Apple. Jeśli brakuje Ci miejsca na pliki, to umów się na wymianę pamięci NAND!

Jak długo muszę czekać na naprawę iPhone’a?

Naprawa pamięci NAND w iPhonie zwykle zajmuje 2-4 dni robocze. W poważniejszych przypadkach konieczne jest pozyskanie indywidualnych numerów kości z serwerów producenta, co dodatkowo wydłuża czas realizacji. Zrobimy wszystko, aby telefon wrócił do Ciebie jak najszybciej. 

Czy pamięć NAND mogę wymienić w każdym iPhonie?

Naprawy pamięci NAND wykonujemy w iPhone’ach 5S i nowszych. Zajmujemy się również naprawami iPadów! 

Czy zrobienie Jailbreak’a może prowadzić do usterki pamięci NAND?

Sam Jailbreak nie powinien prowadzić do uszkodzenia kości, jednak nieautoryzowane modyfikacje są nieprzewidywalne i nigdy nie wiadomo, co stanie się z urządzeniem. Do takich zabiegów warto podchodzić bardzo ostrożnie. 

Naprawa NAND w iPhonie pozwala na przywrócenie pełnej sprawności urządzenia. Doświadczenie naszych serwisantów pozwala przeprowadzić cały proces szybko i bezproblemowo. Jeżeli Twój telefon ma problem z uruchamianiem lub na ekranie pojawiają się komunikaty o zapełnionej pamięci, wówczas może okazać się, że pamięć NAND iPhone’a uległ uszkodzeniu. Każda usługa serwisowa jest objęta okresem gwarancyjnym, dlatego masz pewność, że Twój smartfon będzie działał jak należy!

Czy pamięć NAND iPhone’a zostanie wymieniona na oryginalną?

Korzystamy z tych samych kości, których używa Apple. Każda naprawa pamięci w iPhonie jest objęta 4 miesięczną gwarancją. Tak długiego okresu wsparcia nie oferują nawet autoryzowane serwisy! 

Call Now Button