Serwis Apple Polska

Najczęściej polecany

Serwis Apple
w Polsce!

Witaj w miejscu w którym naprawisz wszystkie swoje produkty Apple bez wychodzenia z domuBłyskawicznie odnowimy Twoje urządzenie po uzyskaniu akceptacji ⬇️

✓  oszczędzaj czas dojazdu do serwisu;
✓  otrzymuj wsparcie
na każdym etapie;
✓  korzystaj z atrakcyjnych
rabatów;
✓  zyskaj gwarancje solidnej naprawy.

Serwis Apple inny niż wszystkie…

Uwielbiasz swoję urządzenie z logo Apple. Na codzień nie wyobrażasz sobie życia bez niego. To oczywiste, że decydując się na naprawę chcesz wybrać odpowiednie miejsce!

Większość historii naszych Klientów zaczyna się w podobny sposób. Serwisy autoryzowane bywają drogie, usuwają dane lub mają ograniczoną ofertę. Lokalnym punktom GSM może brakować wiedzy, doświadczenia oraz wysokiej jakości części.

Doskonale rozumiemy Twoje potrzeby. Stworzyliśmy miejsce, które skutecznie rozwiązuje Twoje problemy. Oferujemy nie tylko transparentność kosztów naprawy, naprawy od ręki, darmową diagnostykę, bezpieczeństwo danych i efektywną komunikację, ale również doświadczenie i wiedzę, które pozwalają nam sprostać Twoim oczekiwaniom. Nie musisz już szukać dalej – dołącz do grona naszych Klientów!

Najszybszy serwis we Wrocławiu!

Jednym z kluczowych atutów serwisu Apple we Wrocławiu jest szybkość naprawy.Posiadamy doświadczony zespół techników, którzy są wyspecjalizowani w diagnozowaniu i naprawie urządzeń Apple. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu oraz świetnej organizacji magazynu naprawy są przeprowadzane sprawnie i efektywnie, co pozwala szybko przywrócić sprzęt do pełnej sprawności.

Naprawa Apple od ręki

Gwarancja w AppleFix

Serwis Apple we Wrocławiu oferuje najdłuższą na rynku gwarancję. Dzięki temu, zapewniamy klientom pewność i ochronę ich urządzeń. Standardowa gwarancja na naprawy w autoryzowanym serwisie Apple wynosi zazwyczaj 90 dni od daty odbioru naprawionego sprzętu. W AppleFix najkrótsza gwarancja wynosi 4 miesiące a najdłuższa nawet do roku. Taką możliwość zawdzięczamy zaufanym dostawcom oryginalnych komponentów.

Pogwarancyjny Serwis Apple

Zaczynamy zawsze od diagnostyki...

Weryfikacja urządzeń Apple, jest kluczowym etapem w procesie naprawy. Diagnostyka pozwala na dokładne zidentyfikowanie problemu, który może występować w urządzeniu, oraz ustalenie najodpowiedniejszego rozwiązania. W przypadku standardowych napraw diagnoza jest bezpłatna. Bardziej wymagające naprawy płytowe w tym zalane urządzenia wymagają płatnej diagnostyki rozszerzonej. Po weryfikacji jesteśmy w stanie określić dokładny koszt naprawy. Dopiero po zaakceptowaniu wyceny przystąpimy do naprawy!

Diagnostyka Serwis Apple

Bezpłatna wysyłka na terenie kraju!

Naprawa wysyłkowa w serwisie Apple we Wrocławiu jest dogodnym rozwiązaniem dla klientów spoza lokalnego obszaru serwisu, którzy chcą skorzystać z profesjonalnych usług naprawczych Apple. Zamów kuriera za pomocą wygodnego formularza kontaktowego na stronie internetowej. Dzięki doświadczonemu personelowi i profesjonalnemu podejściu, serwis Apple we Wrocławiu gwarantuje najwyższą jakość usług naprawczych, nawet w przypadku naprawy wysyłkowej. Wysyłka do nas jest bezpłatna, dopiero kurier zwrotny jest płatny. Już teraz wybierz najwygodniejszą dla siebie opcję inPost lub DHL!

Serwis Apple Wrocław

Twoi znajomi… Nasi Klienci!

Tworzymy najczęściej polecany Serwis Apple we Wrocławiu.
Mamy ponad 1000 recenzji na  ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Sprawdź co o nas piszą!

Twoja Naprawa Apple.

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Poznaj nasz serwis Apple. Dołącz do grona Klientów!

Jakie urządzenia Apple naprawiacie w Waszym serwisie we Wrocławiu?

Naprawiamy wszystkie urządzenia marki Apple, każdy model iPhone, iPad, MacBook oraz iMac. Dodatkowo zajmujemy się serwisem Mac Mini, Apple TV oraz innych urządzeń. Najczęściej naprawiane modele znajdziesz na naszej stronie. Jeśli nie możesz odnaleźć swojego urządzenia skorzystaj z formularza wyceny.

Jakie są formy płatności za naprawę urządzeń Apple w Waszym serwisie we Wrocławiu?

Nasz serwis Apple Wrocław oferuje dwie kilka opcji płatności. W przypadku naprawy na miejscu w jednym z naszych punktów jest to płatność gotówką. W przypadku naprawy wysyłkowej istnieją dwie opcje zapłaty: za pobraniem lub przelewem.

Czy oferujecie diagnostykę usterek dla urządzeń Apple przed naprawą?

Tak. Zawsze przed przystąpieniem do naprawy wykonujemy wstępną diagnostykę. Dzięki temu jesteśmy w stanie dokładnie ustalić źródło usterki oraz zastosować odpowiednie środki serwisowe. 

Czy diagnostyka jest usługą płatną?

Nasz serwis wyróżnia dwie opcje diagnostyki. Pierwsza czyli diagnostyka podstawowa jest bezpłatna- jest pomocna przy standardowych naprawach np. wymiana baterii iPhone. Druga z nich, czyli diagnostyka rozszerzona jest konieczna w przypadku specjalistycznych napraw np. zalany sprzęt, naprawa układu U2. Taka weryfikacja jest płatna a jej koszt jest zależny od modelu urządzenia.

Jaki jest koszt przesyłki urządzeń Apple do Waszego serwisu?

Przesyłka kurierska w naszą stronę jest bezpłatna, wysyłka zwrotna kosztuje 20,00 zł i jest odpłatna wraz z naprawą, czyli dopiero po wykonaniu usługi.

Czy oferujecie gwarancję na wykonane naprawy?

Na każdą wykonaną naprawę udzielamy gwarancji. W zależności od naprawy jest to 4 miesiące, pół roku a nawet rok. Wyjątek stanowią jedynie urządzenia, których nie mieliśmy możliwości przetestować oraz sprzęty naprawiane za pomocą komponentów dostarczonych przez klienta. Po zakończonej naprawie wykonujemy rozszerzone testy potwierdzające usunięcie usterki. Oferowana przez nas gwarancja jest przypisana do urządzenia na podstawie unikalnego numeru IMEI.

Jaki jest średni czas naprawy urządzeń Apple w Waszym serwisie we Wrocławiu?

Większość, bo aż 80% napraw wykonujemy w przeciągu godziny. Dotyczy to standardowych usług takich jak: wymiana baterii iPhone, wymiana wyświetlacza. W przypadku zaawansowanych napraw ten czas może wynieść nawet powyżej 14 dni roboczych. Jeżeli chodzi o MacBooki oraz iPady średni czas naprawy to 3-5 dni roboczych.

Czy mogę zarezerwować wizytę w Waszym serwisie Apple we Wrocławiu online?

Oczywiście, rezerwacja naprawy daje gwarancję dostępności części. Wystarczy wybrać interesującą opcję naprawy w naszym cenniku i kliknąć przycisk “Rezerwacja Naprawy od Ręki – Wrocław”

Czy Wasz serwis we Wrocławiu oferuje usługi konfiguracji i instalacji oprogramowania na urządzeniach Apple?

Oczywiście, nasz serwis Apple Wrocław specjalizuje się w naprawach systemowych zarówno iOS, iPadOS jak i MacOS. Zapraszamy do skorzystania z formularza wyceny

Jakie części stosujecie w naprawach urządzeń Apple w Waszym serwisie we Wrocławiu?

Jako pogwarancyjny serwis Apple nie mamy dostępu do części pochodzących bezpośrednio od Apple. Korzystamy z komponentów OEM, czyli takich, które mają identyczne parametry jak te od Apple i są produkowanych przez tych samych podwykonawców. Oznacza to, że nasze części posiadają taką samą jakość, jak te zamontowane oryginalnie przez producenta. Jedyną znaczącą różnicą jest brak certyfikacji naszych części przez  Apple

Chcesz sprawdzić stan iPhone?

Dzięki naszej pomocy:

✓  zweryfikujesz historię napraw,
✓  ograniczysz ryzyko nietrafionego zakupu,
 ocenisz opłacalność transakcji,

Serwis Apple Polska

Naprawa w Serwis Apple Wrocław

Wszechstronność to nasza specjalność.
Wybierz swoje urządzenie!

Jesteś zajęty? Nie trać czasu!

Skorzystaj z darmowego kuriera. Dostępny na terenie całej Polski.

Wybierz model urządzenia Apple i opisz usterkę. Na tej podstawie poinformujemy Cię o koszcie naprawy. Jeżeli jesteś z poza Wrocławia, zaproponujemy dla Ciebie darmowego kuriera!

2. WYSYŁKA

Po akceptacji kosztów na podany email zostanie wysłany list przewozowy. Pamiętaj o przygotowaniu paczki. Kurier odbierze przesyłkę najwcześniej następnego dnia roboczego.

3. NAPRAWA

Po otrzymaniu urządzenia przystąpimy do naprawy. W przypadku stwierdzenia dodatkowych usterek, skontaktujemy się z Tobą z prośbą o akceptację kosztów naprawy.

Call Now Button