Kolejna dawka części do iPhone 6!

Kolejna dawka części do iPhone 6!

Dzisiaj mam ochotę na soczystą krytykę nowych zdjęć i spekulacji nt. ósmej generacji iPhone’a. Moja krytyka chyba ma uzasadnienie, bo chyba nie chcemy, aby Apple Inc. zmieniło usytuowanie przycisku “POWER”. Po za tym, czy komuś przeszkadza obecna obudowa iPhone’a 5S? Mi osobiście nie, ale widać ktoś kto wymyśla plotki troszeczkę za bardzo popłynął w swoich teoriach nt. nowych generacji iUrządzeń…

Według niektórych ludzi na naszej planecie, Apple zamierza “przestawić” przycisk “POWER” na prawą ściankę obudowy iPhone’a. Czy wiecie już z czym mógłby się kojarzyć taki ruch? Z samsungiem. To przecież oni mają “POWER” po prawej stronie obudowy telefonu. Dla mnie jest to strasznie nie wygodne (tak, używałem samsungów). Może przez to, że mam długie palce, mimo wszystko jest to nie wygodne. Dobrze prawię?
Jeśli ktoś nadal nie wie o co mi chodzi – screen poniżej pomoże.
iPhone 6 - konceptI jak? Podoba się? Mi też nie. Moja decyzja: do śmieci!

Kolejna część odnośnie iPhone’a 6 to zmiana obudowy. Moim zdaniem na gorszą. Ramka wokół iPka miałaby być – uwaga – zaokrąglona. Wolę jednak kanciatą ramkę iPka, czyli taką, jaką mamy teraz. Plusem jest jednak powiększenie ekranu, które podobno ma się wahać między 4, a 4,7 cala. Oczywiście jeśli by miało nastąpić powiększenie ekranu, to osobiście uważam, że będzie to 4,2 lub 4,3 cala.
Warto także wspomnieć o samej budowie iPhone’a ósmej generacji. Caluśka obudowa miałaby zostać stworzona z aluminium… Mnie się ten pomysł akurat bardzo podoba.
Screeny poniżej wszystko pokazują.
iphone-6-coque-concept-016 iphone-6-coque-concept-018

Tak w ogóle, to dam wam ciekawostkę. Wiecie na czym bazuje powyższy koncept? Na etui do rzekomego iPhone’a 6, który powstał dzięki naszym kochanym chińczykom. Oni bardzo mocno wierzą w to, że etui zrobili dla nowego iPka…
Dodatkowo, pamiętajcie, że jest to tylko koncept, który moim zdaniem nie jest wart w ogóle uwagi… 🙂
A jakie jest wasze zdanie?

Komentarze i powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

AppleFix Call Now Button