Powstała pierwsza polska aplikacja na Apple Watch – zgadniesz jaka?

Powstała pierwsza polska aplikacja na Apple Watch – zgadniesz jaka?

B rak możliwości zakupu zegarka Apple Watch w Polsce (o możliwej premierze w Polsce pisaliśmy tutaj) sprawia, że nie potrzebujemy aż tak wielu udogodnień dostosowanych do inteligentnych zegarków, co inne narody. Nie używamy zegarków, bo nie mamy gdzie ich kupić, a nieliczni posiadacze aby z nich skorzystać, potrzebują znajomości języka obcego. Dlatego tym bardziej dziwi fakt powstania pierwszej polskiej aplikacji na Apple Watch…Pudelek – tak nazywa się pierwsza polska aplikacja dedykowana do flagowego smart-zegarka koncernu z Cupertino. Aplikacja została w pełni dostosowana do potrzeb mini-ekranu i stanowi dopełnienie do aplikacji dostępnej na iPhone’a czy iPada. Jak się dowiadujemy, wszystkie aktualne treści dostępne są w widoku „Glances”, a jeżeli zainteresujemy się jakimś newsem, możemy go dokończyć i przeczytać więcej szczegółów, przełączając się na nieco większe urządzenie (w tym przypadku iPhone’a, iPod Touch lub iPad).
– Smartwatch nadaje nowy wymiar konsumpcji treści; użytkownik ma je pod ręką cały czas, nie odrywając uwagi od bieżących czynności. Dzięki temu odbiór treści jest bardziej naturalny i mniej czasochłonny, bo bardziej wkomponowany w bieżący cykl dnia użytkownika – mówi Piotr Rytel, Product Manager Obszaru Mobile Group WP.

Zaskoczeni pierwszym polskim tytułem w App Store dla smart-zegarków? My również, wyrażamy przy tym nasze nadzieje, że żadnemu obcokrajowcowi nie przyjdzie do głowy pobranie Pudelka. Lepiej, żeby nasze kłótnie, wpadki modowe i reszta show biznesu były schowane głęboko za szafą, a do rodzimych twórców apelujemy: Piszcie jak najlepsze aplikacje na Apple Watch, bo wizerunek Polski będzie mógł wymagać podreperowania… 🙂
Źródło: interaktywnie.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Call Now Button