App Of The Week – Smash Hit – głośna zabawa na długie godziny!

App Of The Week - Smash Hit – głośna zabawa na długie godziny!

C hoć wszyscy jesteśmy zapracowanymi ludźmi, każdemu z nas potrzebna jest czasem odrobina odprężenia. Już nawet krótka chwila spokoju spędzona na dobrej rozrywce może zdziałać znacznie więcej, niż kilkukrotnie dłużej trwająca zwykła, nudna przerwa w pracy. W dzisiejszym App Of The Week prezentujemy niesamowitą grę, która jednak nie zalicza się do standardowych, niezbyt inteligentnych acz popularnych gier.Gra Smash Hit, jak sama nazwa wskazuje, jest aplikacją, w której należy tłuc i rozbijać. Bynajmniej jednak nie możemy określić jej mianem brutalnej, bowiem tym, w co uderzamy są liczne przeszkody… ze szkła. Celem gry jest pokonanie jak najdłuższego dystansu, w czym przeszkadzają liczne poustawiane na naszej drodze przeszkody. I choć na początku gra wydaje się banalnie prosta, z czasem okazuje się naprawdę wciągającą, niełatwą rozrywką!
IMG_2442 IMG_2443
Wszelkie przeszkody napotkane w czasie wirtualnej drogi należy rozbić za pomocą metalowych kulek, które z czasem przybierają różnorodne formy – od podwójnych aż do serii kilku kulek naraz. Oczywiście nie ma tak łatwo, tłuczenie to ma swoje konsekwencje – na starcie otrzymujemy bowiem pakiet 25 kulek, które możemy wykorzystać na przestrzeni całej jednej gry. Każdy rzut w przeszkodę (niezależnie od tego czy celny) zmniejsza zasoby magazynu o jedną kulę, natomiast trafiony strzał w specjalną niebieską piramidę dodaje do naszych zapasów trzy kolejne działa. Gra kończy się w momencie, w którym stracimy wszystkie kulki, natomiast najprostszym sposobem na utratę kul jest niegospodarne rzucanie w powietrze oraz wpadanie na szklane przeszkody – to ostatnie odejmuje nam aż 10 kul naraz!
IMG_2444 IMG_2446
Trudno nazwać Smash Hit typową smartfonową grą. Bardzo na plus możemy wyróżnić kilka elementów, jak świetna produkcja (grafika w jakości HD, brak jakichkolwiek bugów), wspaniała fabuła oraz „to coś”. To coś, co wprowadza dreszczyk emocji i nakazuje zagrać jeszcze raz, spychając pozostałe zajęcia na dalszy plan. Jednak najlepszym elementem tej gry jest to, że można ją pobrać z App Store całkowicie za darmo! Dlatego właśnie zakochaliśmy się w grze Smash Hit i nie będzie to tylko wakacyjna miłość…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Call Now Button