Jak włączyć Apple News w iOS 9?

Jak włączyć Apple News w iOS 9?

W ypuszczenie na rynek najnowszego iOSa to dla użytkowników Apple kolejna mała rewolucja. Niestety wraz z jego debiutem nie wszyscy użytkownicy otrzymali dostęp do nowych funkcjonalności systemu. Tym razem padło na przydatną aplikacji News, która jest zwyczajnie niedostępna od Berlina aż po Szanghaj. Czas to zmienić…

Dostęp do informacji na wyciągnięcie ręki

 

Apple News jest jedną z najbardziej wyczekiwanych aplikacji z okazji premiery nowego iOS. Jest to kompendium wszystkich najważniejszych informacji dnia, specjalnie przefiltrowane na podstawie osobistych preferencji. Aplikacja News ma być alternatywą dla wszystkich tych dla użytkowników takich dzienników, jak The New York Times, Daily Mail czy The Wall Street Journal. Całym pięknem aplikacji jest to, że łączy ona w sobie bogatą oprawę wizualną charakterystyczną dla mediów słowa pisanego z cyfrową interaktywnością, pozwalając czytać artykuły dokładnie w takiej formie, w jakiej życzyłby sobie ich wydawca.

Jak włączyć aplikację News w iOS 9?

 

Na szczęście Apple nie zablokowało dostępu do aplikacji News mieszkańcom innych państw. W teorii dostęp do wszystkich informacji w ramach News jest limitowany jedynie dla mieszkańców USA. Istnieje jednak prosty sposób na to, by nawet nad Wisłą korzystać z tego projektu. Poniżej prosta instrukcja, jak włączyć aplikację News w iOS 9:

1. Wejdź w Ustawienia, następnie przejdź do sekcji Ogólne i zakładki Język i region.

how-to-enable-iOS-9-News-app-outside-United-States-iPhone-screenshot-001

2. W opcji Język i region, w części Formaty regionów kliknij strzałkę znajdującą się w kategorii Region.

3. Zmień region z Polski na Stany Zjednoczone.

how-to-enable-iOS-9-News-app-outside-United-States-iPhone-screenshot-002

4. Ciesz się aplikacją News na swoim iPhonie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

AppleFix Call Now Button