Zmień swojego iPhone’a SE w iPhone’a 6 za kilkanaście złotych*!

Zmień swojego iPhone’a SE w iPhone’a 6 za kilkanaście złotych*!

G dy niedawno pisaliśmy o możliwości zwiększenia pojemności iPhone’a z 16 do 64 GB za grosze, wielu z Was przekonało się na własnej skórze że potrzeba matką wynalazków. Całe szczęście, wszystkie te pomysły nie pochodzą od nas – znacznie bardziej kreatywnymi są mieszkańcy Państwa Środka. Nie dziwota więc, że także i tym razem to, co przedstawimy, pochodzi prosto z Chin. Choć sam instruktaż pochodzi od redakcji Computer Bild.Na zasadzie analogii, także i tym razem za kilkanaście złotych Internet oferuje podwyższenie luksusu. W przypadku pojemności chodziło o to, by zwiększyć pojemność nie przepłacając kilkuset złotych. Także i tym razem oszczędności mogą sięgnąć podobnego poziomu – bowiem z wykorzystaniem części zakupionych za pośrednictwem Aliexpress, możemy zmienić naszego iPhone’a SE w wierną kopię iPhone’a 6!
Co potrzebne do takiej zamiany? Przede wszystkim dobre chęci, choć dryg do majsterkowania również jest mile widziany. Po zamówieniu odpowiednich części z Chin (ich wysyłka zajmuje na ogół dobre kilka tygodni) możemy zabrać się do pracy. Podążając wskazówkami przedstawionymi w materiale, wystarczy po prostu przełożyć poszczególne komponenty z oryginalnego iPhone’a do specjalnej obudowy. Chwila wysiłku umysłowego i… gotowe! A w gratisie do tego wszystkiego oczywiście utrata gwarancji i wątpliwość, czy wszystko będzie działać tak jak powinno. To jak, jesteście chętni do takiej operacji? 🙂 Nam szczerze mówiąc bardziej do gustu przypadł oryginalny iPhone SE niż podróba iPhone’a 6. Ale do odważnych świat należy!

https://www.youtube.com/watch?v=nSLEqMCzBWs&feature=youtu.be

* tekst powstał w celach humorystycznych, nie ma na celu zachęcić do wykonania niebezpiecznej ingerencji w podzespoły iPhone’a. Nie stanowi on również oferty handlowej w rozumieniu jakichkolwiek artykułów Kodeksu Cywilnego, Kodeksu Rycerskiego ani Kodeksu Młodego Ekologa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Call Now Button