Rozebrany Apple Watch 2 na zdjęciach i filmie

Rozebrany Apple Watch 2 na zdjęciach i filmie

C hociaż kolejna generacja iPhone’a nie będzie jedynym bohaterem nadchodzących dni, naprawdę niewiele mówi się na temat pozostałych sprzętów, które poznamy już 7 września. Ciągłe prześciganie się w pomysłach na to, co może zaoferować iPhone 7, sprawiło, że kompletnie zapomnieliśmy o zegarku Apple Watch, MacBooku Pro Retina czy słuchawkach Beats 1. A może brak informacji na temat tych produktów wynika z umiejętności dotrzymania tajemnicy przez pracowników fabryk je produkujących?Jeżeli wszystko jest kwestią zamknięcia buzi na kłódkę, sprzedawca jednego niewielkiego sklepu w Wielkiej Brytanii zawiódł na całej linii. Z udostępnionych przez niego zdjęć przedstawiających rzekomo Apple Watch 2. generacji można wywnioskować wiele ciekawych faktów.

Najważniejszą nowością jest oczywiście delikatnie cieńszy wyświetlacz. Wiąże się to oczywiście z przeciekiem sugerującym, iż kolejny Apple Watch może być wyposażony we własny moduł GPS oraz barometr. W ten sposób zegarek stanie się nieco mniej zależny od sparowanego z nim iPhone’a, dzięki czemu możliwe będzie wyruszenie na poranny jogging bez walającego się po kieszeniach dresów smartfona niemałych rozmiarów.

1

Zmniejszenie rozmiarów wyświetlacza wiąże się również z tym, iż Apple miało twardy orzech do zgryzienia, szukając miejsca na umieszczenie większej baterii. Oczywiście, także i w przypadku modułu GPS oraz barometru, wszystko ma swoją cenę – to właśnie te dwa komponenty mogą najmocniej dawać się we znaki akumulatorowi, redukując jego zasoby w niewyobrażalnym tempie. Dlatego też, jak wynikało ze wszelkich raportów, najnowszy zegarek Apple Watch 2 w wersji 42 mm może posiadać baterię większą nawet o 35%. Co z modelem 38 mm? Tego niestety na razie nie wiadomo. Jednak w świetle informacji, iż Apple zwiększy wydajność baterii zmniejszając rozmiar w przyszłym roku, powstaje kolejny rozłam spowodowany dysonansem.

2

Szczególnie warte uwagi jest poniższe zdjęcie, przedstawiające chip stymulujący pracę 3D Touch. Brytyjczycy słusznie wskazali na to, że zmiany dotknęły także i tego komponentu. To zresztą trzeba zobaczyć na własne oczy:

3

Oprócz zdjęć, panowie z Wysp Brytyjskich pokusili się również o uwiecznienie swojego przecieku na filmie. W czasie ponad 11-minutowego nagrania możemy zobaczyć na własne oczy, że przewidywane nowości nie są jedynie wynikiem mało wyrafinowanego żartu. A to z kolei potwierdza tezę, którą postawiliśmy na początku. Apple! Jeżeli chcesz utrzymać iPhone’a w tajemnicy, koniecznie zmień fabrykę na tę produkującą Apple Watch!

https://www.youtube.com/watch?v=mZqt2rwFvFk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Call Now Button