Legnicka.

Punkt na ul. Legnickiej 62 to najnowsze miejsce na mapie Wrocławia. Oddział położony w bliskim sąsiedztwie komunikacji miejskiej, sklepów i galerii handlowych.  Nie zapomnieliśmy również o zmotoryzowanych, którzy mogą skorzystać z ogromnego parkingu i zaparkować pod samymi drzwiami naszego serwisu.

Nasz zespół został dobrany w taki sposób, żeby najszybciej wymienić szybkę w iPhone jak i w pełni zdiagnozować i naprawić Macbooki po zalaniu. Na miejscu oferujemy szeroką gamę szkieł hartowanych, etui i akcesoriów do ładowania. W razie wątpliwości możesz liczyć na pomoc najmilszej obsługi po tej stronie miasta.

Od teraz wszystkie drogi prowadzą do AppleFix Legnicka!

Serwis iPhone Legnicka

Sprawdź kiedy pracujemy

KONTAKT
882 959 887

GODZINY
pn. – pt.: 10:00 – 19:15
sob.: 10:00 – 16:00 (dyżury*)

* Przed wizytą w sobotę upewnij się czy będziemy pełnić dyżur w weekend.

Poznaj zespół z Legnickiej!

Jakub

Nasz człowiek od części zamiennych czyli “składnica wiedzy”, aby uniknąć miana magazyniera. Poza dostawami zajmuje się obsługą klientów. Zawsze gotowy do pomocy i kreatywny, niejednokrotnie zabija świetnymi pomysłami. Największy pacyfista i mistrz strzelectwa sportowego. Najnowszym odkryciem Jakuba są drony a niezmienną od lat pasją motoryzacja.

Jakub z AppleFix.pl

Bartosz

Szybkość niczym superbohater to jedna z jego największych zalet. Wszechstronność jest kolejną, ponieważ zajmuje się równocześnie naprawami iPhone i MacBook. Nie boi się podejmowania rzucanych mu wyzwań. Prywatnie jest wielkim fanem motoryzacji i wszelkich nowinek technologicznych. Od niedawna zakochany… we Wrocławiu, gdyż przyjechał do nas z drugiego końca Polski.

Bartosz z AppleFix

Sebastian

Seba to młodszy technik od napraw iPhone. Plotki mówią, że w szafie skrywa ortalionowy dres na specjalne okazje. Z pewnych informacji możemy zdradzić, że Sebastian studiuje na Politechnice Wrocławskiej, a poznać go można po zawieszonym na szyi aparacie fotograficznym.

AppleFix.pl - serwis iPhone Wrocław, Apple (iPad, MacBook, iMac)

Zaufaj profesjonalistom!

Naprawimy wszystkie sprzęty Apple. Stosujemy wyłącznie części najwyższej jakości. Dzięki temu na wszystkie naprawy udzielamy wielomiesięczną gwarancję! Specjalizujemy się w szybkich naprawach iPhone, standardowych naprawach płyt głównych, naprawach systemowych macOS oraz modernizacja Mac’a.

ZAANGAŻOWANIE

Precyzja oraz dbałością o najdrobniejsze detale wyznaczają charakter realizowanych napraw MacBooka. Nasi technicy do każdej MacBooka podchodzą jak do własnego komputera Apple.

PEŁNA DIAGNOZA

Nasze naprawy trwają maksymalnie kilka dni! W tym czasie przeprowadzamy kompletną diagnozę. Dopiero po jej zakończeniu prosimy o akceptacji kosztów i naprawiamy Maka.

PEŁNE WSPARCIE

W Serwis MacBook jesteśmy świadomi swoje wiedzy oraz umiejętności. Jako nieliczni udzielamy 6 miesięczną gwarancję na naprawy MacBooka! Po zakończeniu naprawy Apple oferujemy wsparcie merytoryczne.

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

Zdajemy sobie sprawę jak ważnym narzędziem pracy jest dla Ciebie MacBook. W trakcie naprawy możemy przenieść Twoje dane z naprawianego MacBooka na specjalnie przygotowany dysk zastępczy.

Najczęściej zadawane pytania!

Poszukujesz odpowiedzi… tutaj z pewnością ją znajdziesz.

DARMOWY KURIER 

Naprawa bez
wychodzenia z domu.

Masz problem z Apple i nie chcesz opuszczać domu? Przygotowaliśmy idealne rozwiązanie! Skorzystaj z darmowego kuriera i ciesz się naprawiony sprzętem nawet następnego dnia!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Call Now Button