5 sprawdzonych sposobów, gdy iPhone nie chce się włączyć po rozładowaniu! Poznaj triki serwisowe.

 
5 sprawdzonych sposobów, gdy iPhone nie chce się włączyć po rozładowaniu! Poznaj triki serwisowe.

Dbałość o detale, perfekcyjne wzornictwo oraz wysoka optymalizacja sprawiają, że iPhone od lat jest synonimem niezawodności. Pomimo niesamowitej precyzji towarzyszącej produktom Apple od projektu aż do produkcji, firma z Cupertino nie jest w stanie uniknąć wszystkich problemów związanych z użytkowaniem swoich smartfonów.

Nie miej złudzeń, sytuacja gdy iPhone nie działa może przytrafić się każdemu użytkownikowi Apple. Produkty Apple, choć bardzo dobrze zaprojektowane, z biegiem czasu nie unikną problemów: z zacinaniem, przegrzewaniem lub wyłączaniem.

Jeżeli iPhone nie włącza się po rozładowaniu to znak, że musisz zapoznać się z poniższymi wskazówkami. Po zastosowaniu tych paru trików serwisowych na 90% uda Ci się samemu naprawić iPhone. 

Po pierwsze. Podłącz telefon do sprawnej ładowarki.

iPhone się nie ładuje

Wszystkie starsze generacje iPhone narażone są na nagły spadek poziomu baterii. Jest to szczególnie widoczne w przypadku przegrzania telefonu (np. kombinacja wysokiej jasności ekranu, włączonego WiFi, Bluetooth oraz działających w tle aplikacji). Mieszanka wybuchowa nawet dla nowych akumulatorów. Innym czynnikiem powodującym przegrzanie telefonu jest intensywne promieniowanie słoneczne.

Wszystko to sprawia, że iPhone nie wytrzymuje, myli się w szacunkach i podaje błędny stan naładowania akumulatora litowo-jonowego.
Jeżeli iPhone nie chcę się włączyć z powodu rozładowania baterii, po podłączeniu do ładowania powinien pokazać się na ekranie widok baterii z czerwonym paskiem. Pamiętaj – urządzenie Apple uruchomi się dopiero po dłuższym czasie tj. przy naładowaniu do poziomu 5% baterii.

 Problem z niewłączającym się  iPhone nie został rozwiązany? Przejdź do drugiego punktu.

Po drugie. Wykonaj restart iPhone.

5 sprawdzonych sposobów, gdy iPhone nie chce się włączyć po rozładowaniu! Poznaj triki serwisowe.

Po podłączeniu telefonu do ładowarki w dalszym ciągu iPhone nie chcę się włączyć. Następna rzecz, którą powinieneś zrobić to restart iPhone. W tym celu przytrzymaj przez kilka sekund przycisk on/off.

W zależności od posiadanej generacji  iPhone znajduje się on na prawej lub górnej krawędzi. Jeżeli iPhone był wyłączony, powinien się włączyć. Jeżeli był włączony to na ekranie zobaczysz slider z propozycją wyłączenia iPhone.

Nie jesteś pewien czy dobrze to robisz? Sprawdź nasz poradnik jak wykonać reset iPhone.

Po trzecie. Hard Reset powinien pomóc.

5 sprawdzonych sposobów, gdy iPhone nie chce się włączyć po rozładowaniu! Poznaj triki serwisowe.

Hard Reset jest często mylony ze zwykłym wyłączeniem iPhone (opisane w drugim kroku). O ile soft reset jest możliwy tylko, gdy na ekranie pokaże się pasek „Wyłącz”, o tyle twardy reset możliwy jest w każdej sytuacji. Jego działanie jest silniejsze niż wyłączenie telefonu.

Hard Reset jest równoznaczny z odcięciem telefonu od źródła zasilania poprzez wyjęcie jego baterii. Do tej pory iPhone nie włączył się po rozładowaniu? Spróbuj wykonać Hard Reset zgodnie z poniższą instrukcją:

 1. Przytrzymaj w tym samym momencie  przez około 10 sekund przyciski: home oraz on/off (ważne, by trzymać je jednocześnie). Jeżeli posiadasz serię iPhone 7, przytrzymaj przyciski: on/off oraz ciszej.
 2. Poczekaj aż pojawi się biały ekran z czarnym logo na środku.
 3. Puść przyciski i czekaj, aż Twoje urządzenie wróci do normalnego stanu
 4. Gdy nawet twardy reset nie pomoże, przejdź do kolejnego kroku

Nie jesteś pewien czy prawidłowo wykonałeś hard reset? Sprawdź dokładną instrukcję jak zrobić hard reset w iPhone.

Po czwarte. Przywróć iPhone do ustawień fabrycznych.

5 sprawdzonych sposobów, gdy iPhone nie chce się włączyć po rozładowaniu! Poznaj triki serwisowe.

Jeżeli w dalszym ciągu iPhone nie chce się włączyć, najpoważniejszym działaniem, które możesz wykonać jest przywrócenie telefonu do ustawień fabrycznych.

Uwaga: zanim wykonasz poniższe działanie upewnij się, że posiadasz kopię zapasową swojego telefonu.
Pamiętaj: przywrócenie do ustawień fabrycznych jest równoznaczne z wymazaniem wszystkich danych oraz ustawień na telefonie.
Gotowy:  w takim razie wystarczy podłączyć telefon do komputera, włączyć program iTunes i wybrać przycisk „Przywróć”.

Jeżeli nawet to nie pomoże, zastosuj się do poniższej instrukcji:

 1. Podłącz kabel USB do portu ładującego iPhone (Lightning / Dock), ale nie podłączaj go do komputera.
 2. Przytrzymaj przycisk home (jeżeli posiadasz iPhone 7 /7 plus, przytrzymaj przycisk ściszania).
 3. Przytrzymując przycisk home, podłącz drugi koniec kabla USB do komputera.

Jeżeli prawidłowo wykonasz powyższe czynności, program  iTunes włączy się sam, a iPhone automatycznie wjedzie w tryb odzyskiwania i umożliwi całkowitego przywrócenia telefonu.

Po piąte. Skorzystaj z pomocy ekspertów.
5 sprawdzonych sposobów, gdy iPhone nie chce się włączyć po rozładowaniu! Poznaj triki serwisowe.

Jeżeli  iPhone w dalszym ciągu nie działa, to znak, że nieunikniona będzie zewnętrzna pomoc. Bardzo często zdarza się, że błąd okazuje się powszechny, a jego usunięcie to kwestia kilku minut. Dlatego jeżeli nie chcesz pogłębić usterki lub stracić danych na telefonie warto skorzystać z pomocy Serwisu.

Nie wszystkie problemy dotyczące iPhone wynikają z winy użytkownika. Czasami iPhone nie działa z powodu błędów fabrycznych oraz wadliwego oprogramowania. W trakcie wyboru odpowiedniego serwisu polecamy zwrócić uwagę na doświadczenie i specjalizacje w naprawach Apple.

Z doświadczenia wiemy, że gdy iPhone nie chce się włączyć to problem związany jest z:

1. Uszkodzoną baterią – sprawdź koszt wymiany baterii.
2. Uszkodzonym złączem ładowania – sprawdź koszt wymiany dock.
3. Uszkodzenie układu ładowania U2-IC – koszt naprawy U2.

 Pamiętaj, że możesz również skorzystać z naprawy wysyłkowej.  Jest to udogodnienie dla osób, które nie mają czasu dostarczyć niewłączającego się iPhone do Serwisu. Wystarczy wypełnić formularz, a my zamówimy darmowego kuriera.

Uwaga - podziel się wiedzą...

Jeżeli dzięki poradnikowi rozwiązałeś problem z iPhone, który nie chce się włączyć to proszę zostaw komentarz lub udostępnij ten artykuł.  Prosimy daj znać w komentarzach czy problem został rozwiązany…

5 sprawdzonych sposobów, gdy iPhone nie chce się włączyć po rozładowaniu! Poznaj triki serwisowe.

Dzięki temu więcej osób dowie się jak w łatwy sposób naprawić telefon bez konieczności wizyty w Serwis iPhone Wrocław.

Zaufaj profesjonalistom. Skorzystaj z naszej wiedzy.

CHCESZ POROZMAWIAĆ?

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

SZYBKA WYCENA!

Skorzystaj z bezpłatnej diagnozy.
Poznaj koszt naprawy.

Komentarze i powiązane wpisy

  1. Cześć Fredzio, ciesze się że nasz poradnik pomógł Ci rozwiązać problem z iPhone. Jeżeli będzie miał jakieś pytania związane z Apple z przyjemnością pomożemy 🙂

 1. Wyłączył mi się telefon, nie mogłam go uruchomić. Pomogło jednoczesne naciśnięcie przycisków home i on/off. Dziękuję, nie muszę iść do serwisu 🙂

  1. Cześć Karina 🙂 bardzo się cieszę że nasz poradnik okazał się pomocny ? Zachęcamy do obserwowania naszego bloga ? Dzięki temu nie zawsze będzie konieczna wizyta w Serwis Apple ???

  1. ⭐️Oliwa, cała przyjemność po naszej stornie ?W przypadku innych problemów ze sprzętem Apple zachęcamy do skorzystania z naszych usług ?

  1. Cześć Basia ? Z doświadczenia wiemy, że hard rest potrafi czynić cuda ?Niestety nie wielu użytkowników wie, że nie zawsze konieczna jest wizyta w Serwis Apple… ? W razie problemów z iPhone, polecamy się na przyszłość ???

  1. Filip, kombinacja Home Button + Power On/Off jest nokautująca ??? Życzmy tylko tak błahych problemów z iPhone. W przypadku większych usterek zapraszamy do naszego Serwis iPhone ??

 2. Kochani!
  Serdecznie dziękuję za instrukcję naprawy.
  Odbiłam się dziś od dwóch serwisów, które zażyczyły sobie ok. 1600 zł za naprawę, odbiłam się od konsultanta w orange, który stwierdził, iż mój iphone jest już beż gwarancji i rozpoczęłam poszukiwania na necie – kto, jak i za ile może mi pomóc przywrócić urządzenie do życia, zaś mnie do życia zawodowego.
  Wasz krok po kroku pomógł!!!!
  Dziękuję!
  Cmok
  beta

 3. Dziekuję! Już myślałem, że coś się popsuło i będę miał wydatek. Na szczęście przy kroku 3 “hard reset” ku mojej niesamowitej radości pojawił się biały ekran startowy.

  1. Adam, hard reset jest często ostatnią deską ratunku, przed wizytą w Serwisie. Ciesze się, że udało nam się pomóc. Jeżeli będziesz miał możliwość zachęcam do pozostawienia komentarza na jednym z naszych profili społecznościowych:

   FB: AppleFixPL

   Z góry dziękuje ?

 4. WITAM ZWRACAM SIE Z PROSBA O POMOC. MIANOWICIE ZAUWAZYLAM IZ MOJ IPHONE SIE NIE ŁADUJE!!! POCZYTALM W NECIE IZ POWINNAM ZRESETOWAC WIEC ZACZELAM TO ROBOIC I DALEJ NIE MOGE NIC ZROBIC PONIEWAZ SIE NIE WLACZA I NIE LADUJE.CZESC USTAWIEN WYMAZALAM.C ROBIC DALEJ?

 5. Już zdążyłam się załamać, że telefon mi się popsuł przed samym wyjazdem ale dzięki Wam – żyje! Zrobiłam hard reset i zadziałał. Bardzo dziękuję! Waszą stronę dodam do zakładek. Bardzo się cieszę! Pozdrawiam! 🙂

  1. Paulina, to świetnie że udało się uratować telefon. Mam nadzieje, że wyjazd się udał ? W wolnej chwili zachęcam do miłego komentarza na jednym z naszych profili społecznościowych:

   FB: AppleFixPL

   Z góry dziękuje ?

  2. Dziękujemy za miły komentarz! W razie problemów z iPhone lub innym sprzętem Apple polecamy się na przyszłość 🙂

  1. Darku, z doświadczenia wiemy, że hard reset potrafi być niezawodny ? Zachęcam do pozostawienia miłego komentarza na jednym z naszych profili społecznościowych:

   FB: AppleFixPL

   Z góry dziękujemy ?

  1. Agnieszka, cieszymy się, że po raz kolejny nasze “triki serwisowe” okazały się niezawodne 😀 Jeżeli nie stanowi to dla Ciebie problemu prosimy o miły komentarza na jednym z naszych profili społecznościowych:

   FB: AppleFixPL

   Pozdrawiam AppleFix ?

  1. Niestety problem z Twoim iPhone może być poważniejszy 🙁 Podejrzewam problem z elektroniką baterii lub uszkodzenie gniazda ładowania. Poniżej przesyłam informację do obydwu usterek wraz z cennikiem napraw:

   Ładowanie baterii
   Gniazdo ładowania

   Zapraszam na darmową diagnostykę. Na jej podstawie ocenimy zakres usterki oraz poinformujemy Ciebie o koszcie naprawy. Dopiero po akceptacji przystąpimy do naprawy.

  1. Oliwia, bardzo się cieszę że dzięki poradnikowi sama naprawiłaś swój telefon 🙂 Jeżeli jesteś zadowolona z udzielonych informacji zachęcam do pozostawienia pozytywnego komentarza na jednym z naszych profili społecznościowych:

   FB: AppleFixPL

   Polecamy się na przyszłość 🙂

  1. Aniu, dziękuje za informację. Niestety nie zawsze nasze triki serwisowe działają. W tej sytuacji zapraszam na darmową diagnostykę do Serwisu. Na tej podstawie ocenimy rodzaj usterki oraz poinformujemy Ciebie o kosztach naprawy. W przypadku gdybyś była spoza Wrocławia, mogę zaproponować naprawę wysyłkowa i zamówić darmowego kuriera.

  1. Wojciech, cieszę się że iPhone zaczął działać 🙂 Jeżeli będziesz miał chwilę wolnego czasu proszę o miły komemtarz jednym z naszych profili społecznościowych:

   FB: AppleFixPL

   Z góry dziękuje ?

  1. Niestety obawiam się, że bez wizyty w Serwisie się nie obędzie. Zapraszam do naszego punktu 🙂
   Jeżeli jesteś z poza Wrocławia mogę zaproponować darmowego kuriera

   Pamiętaj, że w przypadku problemów z Touch ID przywrócenie pełnej funkcjonalności czytnika nie zawsze jest możliwe. Czytnik linii papilarnych jest unikalnie przypisany do płyty głównej. Montaż nowego przycisku Touch ID nie przywróci funkcji czytnika linii papilarnych. Podsumowując jeżeli doszło do mechanicznego uszkodzenia Touch ID to nie ma możliwości przywrócenia jego pierwotnej funkcji. Po zamontowaniu nowego Touch ID będzie pełnił wyłącznie funkcje przycisku Home Button.

 6. Iphone nie chce się włączyć pomimo, że ładowałem go całą noc. Na ekranie cały czas ikonka, że telefon wgl się nie naładował. Ładowarka jest dobra wiec nie wiem w czym problem

  1. Szymon, podejrzewam że przyczyną usterki może być wadliwe gniazdo ładowania. Uszkodzenie prawdopobnie w skutek nadmiernej eksploatacji gniazda ładowania. Jest to bardzo częsta usterka. link

   Oczywiście może się okazać, że usterka jest inna. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy Ciebie o ostatecznej przyczynie usterki. Dopiero po jego akceptacji przystąpimy do naprawy. Mam nadzieję, że do zobaczenia 🙂

 7. iPhone 5S po Hard Reset pojawił się biały ekran z logo, przez parę godzin na wyświetlaczu nic się nie pojawiało ( oprócz tego logo) telefon nagrzany. co robić?

  1. Cześć Wojtek,

   opisana usterka może świadczyć o poważniejszym problemie 🙁 Na podstawie przesłanego opisu podejrzewam usterkę układu U2 na płycie głównej odpowiedzialnego za zarządzanie energią oraz komunikację przez złącze lightning.

   link do opisu usterki

   Oczywiście po zakończeniu diagnozy potwierdzimy usterkę (może się okazać, że uszkodzeniu uległ inny układ na płycie). Dopiero po akceptacji przystąpimy do naprawy 🙂

 8. W moim przypadku IPhone 6 s plus zmarzł i się wyłączył miał niski poziom naładowania i nie chce się włączyć ,pokazała się ikonka rozładowanej baterii potem zgasła telefon ładowalem orginalnymi akcesoriami wszystkie metody w artykule nie przynoszą rezultatu nie wiem co dalej robic?

  1. Cześć Sebastian,

   w przypadku kontaktu iPhone 6S z cieczą ważne jest jak najszybsze odpięcie baterii. Sugeruję nie włączać i nie ładować urządzenia. Prawdopobnie ciecz przedostała się na płytę główną i doszło do zwarcia. Większość zalanych sprzętów udaje nam się naprawić. Specjalizujemy się w naprawach płyt głównych. 

   Po otrzymaniu telefonu przeprowadzimy kompleksową diagnozę. Po osuszeniu wnętrza i sprawdzenia wszystkich podzespołów poinformujemy o możliwościach i kosztach naprawy. Dopiero po ich akceptacji przystąpimy do naprawy.

   Jeżeli jesteś spoza Wrocławia to mogę zaproponować zamówienie dla Ciebie darmowego kuriera. link do naprawy wysyłkowej

  1. Cześć Angelika, ciesze się że dzięki naszemu poradnikowi udało się rozwiązać problem z uruchomieniem iPhone. Zachęcamy do udostępnienia tego poradnika. Dzięki temu więcej osób znajdzie informację odnośnie prostego sposobów rozwiązania problemu z włączeniem iPhone 🙂

 9. Witam serdecznie, mam również problem z włączeniem telefonu. Czy wykonując hard reset potracę zawartość chodzi mi głównie o zdjęcia informacje w telefonie?

  1. Cześć Magda, w przypadku wykonania hard reset nie ma ryzyka utraty danych. Wykonanie twardego resetu jest równoznaczne z odłączeniem baterii. Mam nadzieję, że poradnik pomógł rozwiązać problem z Twoim iPhone 🙂 W przypadku gdyby usterka pozostała nierozwiązana zachęcam do kontaktu przez nasz formularz kontaktowy.

 10. Mam od paru dni problem z moim iphonem 6s plus. Niestety nie moge nigdzie dzwonic, wysylac sms ani odbierac wiadomosci i telefonów. w prawym górnym rogu caly czas pisze ,,szukam” to jest problem z zasiegiem? oprucz tego problem mój iphon co jakis czas sie zacina i po jakis 5 minutach sam sie odwiesza to jakis problem z wyswietlaczem trzeba telefon dac do serwisu czy mozna to samemu naprawić? Bardzo bym prosila o pomoc lub wskawózki co trzeba zrobić.
  Pozdrawiam.

  1. Cześć Amelia,

   obawiam się, że problem jest znacznie bardziej poważny niż mogłoby się wydawać. Problem z szukaniem sieci wynika z uszkodzenia połączeń lutowniczych pomiędzy płytą główną a układem baseband (element odpowiedzialny za komunikację GSM). Niestety w tej sytuacji jedyna opcja naprawy polega na powtórnym zalutowaniu układu na płycie głównej. Jest to bardzo popularna usterka w naszym Serwisie. W odniesieniu do drugiego pytania w podejrzewam problem z warstwą dotykową wyświetlacza. Odezwij się do nas przez formularz kontaktowy lub odwiedź osobiście. Zaproponujemy atrakcyjny rabat na obydwie naprawy 🙂

 11. Witajcie u mnie w iphone 7 plus nastapilo wylaczenie po calkowitym rozladowaniu nastepnie po wlaczeniu do ladowarki wyświetla sie czerwona bateria i nic wiecej sie nie dzieje nawet hard reset nic nie aktywuje mam nowy kabel do ladowania co to moze byc?

  1. Cześć Bartek,

   przyczyn problemu może być kilka. Jeżeli nasze triki serwisowe nie pomogły to podejrzewam problem z płytą główną lub baterią. Poniżej przesyłam listę najbardziej popularnych usterek w sytuacji w której iPhone nie chce się włączyć:

   uszkodzenie elektroniki baterii;
   uszkodzenia mechaniczne gniazda ładowania;
   uszkodzenie układu ładowania U2 IC;

   Oczywiście po zakończeniu diagnozy potwierdzimy usterkę (może się okazać, że uszkodzeniu uległ inny układ na płycie). Napisz do nasz przez nasz formularz kontaktowy.

  1. Cześć Rafał, dziękujemy za pozostawienie miłego komentarza ?? Dzięki temu inni znajdą wskazówki jak rozwiązać problem z iPhone, który nie chce się włączyć po rozładowaniu bez konieczności wizyty w
   Serwis iPhone
   ???

 12. Czesc, da rade zrobic hard reset w ip7 przy zepsutym touch id? Uzylem jakiegos shortcuta do oszczedznia baterii przy 1% i sie wyłaczyl.. teraz brak oznak zycia, caly dzien pod ladowarka i nic…

  1. Panie Pawle, sugerujemy pobranie aplikacji 3uTools i odtworzenie systemu przez tą aplikację. Mamy nadzieję, że pomogliśmy. Pozdrawiamy, AppleFix!

 13. po ok. 2 tyg przerwy z korzystania z iPhone’a po podłączeniu do ładowarki, iPhone nie ładuje się i nie chce się włączyć…

  1. Cześć Ania, podejrzewam że problem może wynika z niskiej kondycji baterii. Najprawdopodniej w skutek długiego niekorzystania z telefonu bateria w Twoim telefonie rozładowała się do tego stopnia, że ładowarka nie może jej naładować. W tej sytuacji jedyna opcja pomocy zakłada odwiedziny Serwisu. Zapraszam do naszego Serwis Apple Wrocław 🙂

 14. Tak! Udało się! Ostatecznie pomógł (na szczęscie) hard reset, ale powiem, że już się bałem że nic nie pomoże. Okropne uczucie, gdy twój telefon nagle zamiera i na nic nie raguje. Dziekuje za pomoc <3

  1. Panie Szymonie, cieszymy się, ze nasz poradnik mógł pomóc. Mamy nadzieje, że urządzenie będzie działało jak najdłużej. Polecamy przeczytać wszystkie nasze poradniki i poszerzyć swoją wiedzę o urządzeniach z logo “nadgryzionego jabłka”. Pozdrawiamy, serwis ApppleFix!

 15. Cześć
  Mam problem z iphone 5s, mianowicie telefon sam się wyłącza, i zaraz włącza (wówczas pokazuje stan baterii 1%), po chwili gdy złapie zasięg pojawia się tyle % ile było przed wyłączeniem. i tak w kółko. Nie wiem czy coś się da z nim zrobić. Bateria wymieniona na nową (oryginalną), twardy reset nie pomaga. przez program iTunes nic nie mogę zrobić bo się wyłącza i tracę komunikację. Czy przywrócenie ustawień fabrycznych coś pomoże? Pomóżcie plis

  1. Panie Tomaszu, jeżeli bateria była już wymieniana, podejrzewamy usterkę układu U2. Serdecznie zapraszamy do wysłania do nas telefonu. Pozdrawiamy, AppleFix!

  1. Pani Joanno, cieszymy się, że nasz poradnik pomógł w uratowaniu iPhona. Polecamy przeczytać wszystkie i odkryć wszystkie ciekawostki o urządzeniach firmy Apple. Pozdrawiamy, AppleFix!

 16. Po twardym resecie niestety jest dalej ekran z logo iTunesa i ładowarką. Nic nie mogę zrobić. Cały czas wraca do tego ekranu, włącza się, jest logo i z powrotem ekran w trybie awaryjnym z logo iTunsa i ładowarką. Czy można coś z tym zrobić, czy to już serwis?

  1. Z naszego doświadczenia wiemy, że jeżeli twardy reset nic nie pomógł to prawdopodobnie nie obejdzie się bez otwarcia urządzenia i diagnostyki. Pozdrawiamy, serwis AppleFix!

  1. W bardzo małym procencie przypadków może to pomóc, ale jest to naprawa krótkoterminowa. Jeżeli chcemy aby telefon podziałał jak najdłużej, sugerujemy aby naprawa zakończyła się w naszym serwisie u naszego technika, który profesjonalnie przelatuje dany układ. Pozdrawiamy, AppleFix!

 17. Dzień dobry moja usterka polega na tym iż mój iPhone po wpisaniu kodu nie odblokowywuje sie tylko pojawia sie czarne tło z małym kółeczkiem ładowania po chwili tło znika i pojawia sie ekran blokady i tak w kółko próbowałem kazdej matody ale zadna z nich nie przynosi rezultatów jedyne czego nie próbowałem to poprzez itunes ale tam nie moge sie zalogować ponieważ potrzebuje do tego odblokowanego telefonu a ten nie chce sie odblokować powodem tych nie miłych usterek jest wiadomość którą dostałem na messengerze zawierająca w sobie jakiegoś wirusa który powoduje schrashowanie ihonów czy jest jakaś rada na to czy jest jeszcze jakaś szansa dla mojego telefonu? bardzo proszę o pomoc 🙂

  1. Jasne! Jeszcze nie wszytko stracone! Jeśli możesz to podejdź do naszego serwisu. Problem najprawdopodobniej dotyczy błędnej aktualizacji lub przepełnionego urządzenia. Wirusami raczej nie ma się co martwić. W przypadku iPhone zdarza się to niezwykle rzadko!

 18. W moim przypadku hard reset nie pomógł, a nie posiadam kopii zapasowej. IPhone nie chce się włączyć po zupełnym rozładowaniu (ładowarka działa).

 19. Dzień dobry bo znalazłem iphone 4 w szufladzie i nie wiem co zrobić bo nie daje w ogóle znakow życia nie używałem go 2 lata i nie wiem co się w nim zepsulo
  Dodam że iTunes hard reset ani sposoby tutaj opisane nie działają ponad to telefon laduje się 2 dzień

  1. Dzień Dobry, w przypadku urządzeń posiadających baterie litowo jonowe rozładowywanie do całkowitego 0 jest zabójcze. Zachęcamy do wysłania do nas urządzenia, pomożemy Ci rozwiązać Twój problem.

 20. w moim i phonie cały czas brakowało pamięci ,przez co było utrudnione wykonywanie różnych czynności, teraz wyłączyłam go bo nie mogłam wejść na jedną z aplikacji i próbuje włączyć to zatrzymuje się na logu z jabłkiem i koniec i tak w kółko jak próbuje

  1. Witaj Ania, niestety jest to częsty problem w przypadku urządzeń z zapełnioną pamięcią. Rozwiązaniem problemu jest zainstalowanie systemu na nowo. Zachęcamy do skorzystania z możliwości naprawy wysyłkowej.

 21. Ja mam iPhone 6 i byłam w stajni dzisiaj i się rozładował z zimna. Szybko podłączyłam pod powerbanka i zostawiłam żeby się naładował. Kiedy wróciłam do domu podłączyłam pod ładowarkę. Ładuje się od ponad 5 godzin i nie chce się włączyć a próbowałam wszystkich sposobów od was. Co mogę jeszcze zrobić ??

  1. Cześć Wiktoria. Podejrzewam, że problem związany jest z uszkodzoną elektroniką baterii. Twój telefon ma już kilka lat i jest to bardzo częsty objaw w trakcie użytkowania urządzenia w niskich temperaturach. Sugerowana opcja to wymiana baterii. Aktualnie trwa czasowa promocja na tą naprawę: Wymiana baterii w iphone 6. Zachęcam do skorzystania z usługi darmowego kuriera!

 22. Witam, mój iphone 7 nie chce się włączyć zrobiłam wszystkie 5 możliwości i nic. Wyświetla mi się tylko napis support.apple.com/iphone/restore biały monitor i podłączenie ładowarki. Nie mogę uaktualnić ani też odtworzyć telefonu. Co mam zrobić pomocy?????

  1. Cześć Maja, bardzo się cieszę, że nasz poradnik rozwiązał problem z Twoim iPhone. W przypadku gdyby usterka kiedyś wróciła i hard rest nie pomógł zachęcam do skorzystania z naprawy wysyłkowej. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Call Now Button