Serwis iPhone Wrocław

Najczęściej polecana

Naprawa telefonów komórkowych
Wrocław!

Naprawa iPhone

Realizujemy wszystkie, nawet najtrudniejsze naprawy iPhone. Twoje zadowolenie z naprawy jest dla nas najważniejsze! Z myślą o Tobie jako pierwszy serwis iPhone Wrocław wprowadziliśmy:

  Bezpłatną diagnostykę
✓  Darmowego kuriera
  Najdłuższą gwarancję na naprawę
 Naprawę dopiero po akceptacji kosztów!

Zachowaj oryginalny
wyświetlacz.

Wymiana Szybki iPhone

Potrzebujesz doładowania?
Zacznij od całego dnia na nowej baterii.

Wymiana baterii iPhone

Oszczędność czasu...
wszystkie części na miejscu!

iPhone nie chce się ładować

Siła przyzwyczajenia...
nie trać czasu na zamienniki!

Wymiana wyświetlacza iPhone

Zwiększ szansę naprawy...
zaufaj specjalistom.

Zalany iPhone

Głośniej, ciszej...
idealnie.

iPhone-nie działają boczne przyciski

Nic nie słychać...
czas to zmienić!

Wymiana głośnika iPhone

Uszkodzona obudowa...
to nie problem.

Wymiana obudowy iPhone

Siła przyzwyczajenia...
nie trać czasu na zamienniki!

Naprawa telefonów komórkowych Wrocław

Wymiana szybki iPhone Wrocław

Wymiana szybki to wykonywana od ręki naprawa iPhone. Choć nazwa usługi brzmi prozaicznie, to w praktyce jest to złożony, wieloetapowy proces regeneracji sprawnego przedniego panelu (czyli prawidłowo wyświetlającego obraz i przetwarzającego dotyk wyświetlacza).

Montaż nowej wytrzymałej szybki wraz z ponownym połączeniem części w specjalnej prasie stanowi dopiero zwieńczenie pieczołowicie zrealizowanego przygotowania matrycy do zamontowania nowej warstwy ochronnej. Po wykonanej naprawie nie widać żadnego śladu. Telefon w pełni zachowuje swoje wodo- i pyłoodporne właściwości.

Wymiana szybki iPhone Wrocław

Wymiana ekranu iPhone Wrocław

Jedyną drogą rozwiązania problemów z matrycą jest wymiana ekranu iPhone, czyli montaż sprawnego modułu z nową szybką (bez dodatkowych opłat). W przypadku tej naprawy możesz wybrać pomiędzy oryginałem, a sprawdzonym zamiennikiem najwyższej klasy. Testy jakościowe przeprowadzane w trakcie i po montażu gwarantują nam stuprocentowe powodzenie naprawy, a Tobie – zadowolenie z jej efektów.

Wymiana wyświetlacza iPhone Wrocław

Wymiana baterii iPhone Wrocław

Wymiana baterii iPhone to bardzo często wybierany serwis smartfonów Wrocław. To podstawowa metoda przedłużania żywotności i odnawiania osiągów sprawnego urządzenia. Profesjonalny montaż nowej, oryginalnej i dokładnie sprawdzonej baterii gwarantuje drugie życie nawet dla iPhone’ów mających swoje lata na liczniku. Zdecydowanie warto ją zrealizować zanim podejmie się nieporównywalnie droższą decyzję o wymianie spowalniającego telefonu na nowy. Poprawa wydajności otrzymywana dzięki wymianie baterii jest tak ogromna, że przedłużenie czasu pracy na jednym ładowaniu uznasz za zaledwie przyjemny dodatek do zwiększenia płynności działania. Ta naprawa iPhone zajmuje zaledwie kilkadziesiąt minut. Gdy wrócisz ze spaceru iPhone jak nowy będzie już na Ciebie czekać

Wymiana baterii iPhone Wrocław

Wymiana tyłu iPhone Wrocław

Odkształcona obudowa może sprawić, że iPhone nie będzie w stanie skutecznie odprowadzać ciepła, co przełożyć się może na poważne uszkodzenia podzespołów. U nas szybko wymienisz uszkodzony tylny panel na zupełnie nowy – bez śladu ingerencji w telefon.

Wymiana tyłu iPhone Wrocław

Naprawa układu zasilania iPhone Wrocław

Za problemy z ładowaniem lub przegrzewaniem iPhone’a może odpowiadać awaria układu zasilającego. Przeprowadzimy niezbędną diagnostykę i na dobre wyeliminujemy usterkę,  by Twój telefon znów był niezawodny i gotowy do pracy, gdy tego potrzebujesz.

Naprawa układu U2/Hydra iPhone Poznań

Naprawa Wi-Fi lub basebandu iPhone Wrocław

iPhone nie łapie sieci lub nie może połączyć się z Wi-Fi? To nie koniec świata! Przyjdź do nas ze swoim urządzeniem, a my skutecznie naprawimy bądź wymienimy moduł sieci bezprzewodowej.

Zajmiemy się także wadliwie pracującym basebandem. To bardziej złożona naprawa, która nie zawsze jest wykonalna, jednakże dzięki świetnemu zapleczu i ogromnemu doświadczeniu możemy pochwalić się rekordową skutecznością. O szansach powodzenia naprawy poinformujemy Cię telefonicznie po przeprowadzeniu diagnostyki.

Brak sieci iPhone Wrocław

Zalany iPhone Wrocław

Naprawa iPhone po zalaniu? Większość serwisów nie chce widzieć tego problemu w swoich progach. My wiemy, jak poradzić sobie z tym wyzwaniem i nie odmawiamy pomocy. Jesteśmy jednym z nielicznych na mapie Polski serwisów dysponujących sprzętem umożliwiającym dogłębną regenerację płyty głównej

Ta naprawa wymaga cierpliwości z uwagi na konieczność realizacji wieloetapowej zaawansowanej diagnostyki oraz dokładnego czyszczenia wnętrza telefonu. Warto jednak zainwestować w tę usługę przed zdecydowaniem się na kupno nowego urządzenia – większość zalanych iPhone’ów można uratować!

Zalany iPhone Wrocław

Wymiana aparatu iPhone Wrocław

Czyszczenie, naprawa lub wymiana aparatów iPhone – sprawdzimy, doradzimy, pomożemy. Decydując się na nasze usługi, otrzymujesz pewność wykorzystania oryginalnych podzespołów o pożądanych parametrach. Nie ma znaczenia, czy doświadczasz problemów z przednią, czy główną kamerą – szybko i sprawnie naprawimy każdy aparat iPhone.

Wymiana tylnego aparatu iPhone Wrocław

Wymiana bocznych przycisków iPhone Wrocław

Wymiana uszkodzonego przycisku iPhone polega na wymianie kompletnego modułu, na którym osadzone są wszystkie boczne klawisze. W cenie jednej usługi otrzymujesz trzy nowe klawisze doskonale współpracujące z Twoim telefonem.

Wymiana bocznych przycisków iPhone Wrocław

Naprawa Face ID oraz Touch ID iPhone Wrocław

Naprawa tego rodzaju usterek wymaga przeprowadzenia testów, które pozwolą nam ocenić szanse powodzenia usługi – dzięki temu nie narażasz się na koszty „w ciemno”. Charakterystyka tych uszkodzeń decyduje o tym, że każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie.

Serwis Face ID jest możliwy, jeśli doszło do zerwania taśm łączących moduły systemu.

Naprawa Touch ID nie zawsze jest wykonalna, dlatego też jako bezpieczną i w pełni skuteczną alternatywę oferujemy wymianę przycisku Home, czyli usługę przywracającą możliwość nawigowania urządzeniem.

Naprawa Face ID iPhone Wrocław

Wymiana głośnika, mikrofonu lub gniazda ładowania iPhone Wrocław

Wymiana każdego z tych modułów (w przypadku dolnego głośnika) oznacza montaż kompletnego sprawnego docka, na który składają się głośnik, gniazdo zasilania oraz mikrofon. Wybierając rozwiązanie jednego problemu, w ramach naprawy zapobiegasz powstaniu dwóch kolejnych.

Naprawa telefonów komórkowych Wrocław

Dlaczego serwis iPhone…
tylko w AppleFix.pl

Przede wszystkim specjalizujemy się w naprawach iPhone. Doświadczenia w serwisowaniu sprzętu Apple zdobywamy już od 2008 r  – tj. rok po premierze pierwszego telefonu spod znaku „nadgryzionego jabłka”. Pomimo bogatej historii każda naprawa iPhone traktowany jest przez nas indywidualnie – naprawimy jak dla siebie…“.

Takie naprawy jak: wymiana baterii w iPhone, wymiana gniazda ładowania oraz wymiana szybki w iPhone stanowią dla nas codzienność i są wykonywane od ręki.  Naszą specjalnością są również naprawy płyt głównych w tym m.in.: wymiana układu U2-IC/Hydra, wymiana pamięci NAND oraz zalany iPhone.

Łączymy doświadczenie z najlepszym sprzętem serwisowym oraz niespotykaną pasją do napraw. Dzięki tej kombinacja osiągamy skuteczność napraw niedostępną dla innych serwisów iPhone. Lubimy wyzwania, dlatego wspieramy inne punkty w realizacji najbardziej skomplikowanych napraw.

Naprawa iPhone

Swój entuzjazm do sprzętu Apple przekuliśmy w doświadczenie oraz umiejętności, dzięki którym jesteśmy jednym z największych pogwarancyjnych serwisów Apple w Polsce. Wybór naszego Serwis iPhone jest gwarancją sukcesu.

Usterki nie ma na liście?

Skontaktuj się z nami przez formularz na stronie! Odpowiemy na Twoje pytanie i wskażemy Ci najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb serwis telefonów Wrocław!

MASZ PYTANIA?

Nie jesteś pewien usterki. Skorzystaj z LiveChat.

INDYWIDUALNA WYCENA.

Nie znalazłeś usterki w cenniku? Skorzystaj z bezpłatnej wyceny!

Zaufaj specjalistom od serwis iPhone!

Serwisujemy wszystkie modele iPhone. Do napraw telefonów Apple wykorzystujemy tylko części najwyższej jakości! Dzięki temu nawet na najbardziej skomplikowane naprawy oferujemy kilkumiesięczną gwarancję! Specjalizujemy się serwisie płyt głównych, których nie podejmują się inne serwisy iPhone.

SZYBKO LUB B. SZYBKO

Większość napraw iPhone realizujemy od ręki. Doświadczeni technicy są gwarancją szybkiej diagnozy. Magazyn ze wszystkimi częściami zapewnia komfort w trakcie błyskawicznych napraw iPhone. Inteligentny system serwisowy to pewność, że każda naprawa jest priorytetowa

ATRAKCYJNE RABATY

Jesteś Klientem z polecenia? Chcesz zrealizować kilka napraw Apple lub zostałeś fanem AppleFix.pl na Facebook? A może dostałeś atrakcyjniejszą ofertę na Serwis iPhone? Niezależnie od odpowiedzi koniecznie zapytaj o specjalny rabat na naprawę iPhone.

URZĄDZENIE ZASTĘPCZE

Na pierwszym miejscu stawiamy wygodę Klientów. Zdajemy sobie sprawę jak ważnym narzędziem pracy jest iPhone. Z myślą o wymagających użytkownikach Apple przeniesiemy dane z naprawianego urządzenia na specjalnie przygotowany sprzęt zastępczy Apple.

ORYG. CZĘŚCI

Podczas napraw iPhone korzystamy z części najwyższej jakości. Montowane podzespoły są wcześniej testowane przez techników. Dzięki przyjętej filozofii nasi Klienci są zadowoleni, a my mamy możliwość oferowania najdłuższej na rynku gwarancji serwisowej!

Jesteś zajęty? Nie trać czasu!

Skorzystaj z darmowego kuriera. Dostępny na terenie całej Polski.

Wybierz model urządzenia Apple i opisz usterkę. Na tej podstawie poinformujemy Cię o koszcie naprawy. Jeżeli jesteś z poza Wrocławia, zaproponujemy dla Ciebie darmowego kuriera!

2. WYSYŁKA

Po akceptacji kosztów na podany email zostanie wysłany list przewozowy. Pamiętaj o jego wydrukowaniu i przygotowaniu paczki. Kurier odbierze przesyłkę najpóźniej następnego dnia.

3. NAPRAWA

Po otrzymaniu urządzenia przystąpimy do naprawy. W przypadku stwierdzenia dodatkowych usterek, skontaktujemy się z Tobą z prośbą o akceptację kosztów naprawy.

Zakres napraw w Serwis iPhone Wrocław!

Pomagamy Klientom zarówno w sprawach związanych z oprogramowaniem iOS, jak również z usterkami mechanicznymi. Pracujemy ze wszystkimi modelami iPhone Specjalizujemy się w nawet najtrudniejszych uszkodzeń na płycie głównej. Dzięki zgromadzonemu doświadczeniu oraz bogatej sieci zagranicznych dostawców  jesteśmy w stanie naprawić większość telefonów marki Apple.

Serwis iPhone Wroclaw

Dlaczego warto osobiście odwiedzić serwis telefonów komórkowych? Wrocław po prostu trzeba odkryć!

Nieprzypadkowo nasze salony znajdują się w pobliżu najpiękniejszych miejsc we Wrocławiu. Cel to sprawienie, by serwis GSM Wrocław zawsze był po drodze.

Niejedna naprawa smartfonów Wrocław w naszych serwisach iPhone jest bowiem wykonywana w przeciągu zaledwie kilkudziesięciu minut. Poświęć ten czas na rekreację i odpoczynek w zielonych przestrzeniach miasta.

Główna siedziba AppleFix Biskupin znajduje się na pięknej wyspie, nieopodal słynnego ZOO oraz wyjątkowego ogrodu japońskiego. To punkt w centrum, więc możesz bez nadrabiania trasy zająć się wszystkimi codziennymi sprawunkami w czasie, gdy naprawa smartphone Wrocław jest w trakcie realizacji.

Lokal przy ulicy Pugeta to serwis smartphone Wrocław zajmujący się najbardziej wymagającymi naprawami. Odwiedź właśnie ten, jeśli Twój iPhone, iPad, a nawet MacBook potrzebuje poważnej interwencji fachowców.

Salon AppleFix przy ulicy Hubskiej znajduje się blisko wyjątkowych atrakcji, takich jak chociażby park trampolin czy aquapark. Głód zakupów zaspokoi natomiast pobliska galeria Wroclavia. To rzeczy, które warto wiedzieć, ponieważ ten serwis telefonów komórkowych Wrocław stworzono z myślą o ekspresowych usługach naprawy iPhone.

Punkt przy Legnickiej to idealne miejsce dla zabieganych klientów, poświęcających każdą wolną chwilę na załatwianie niezbędnych spraw. Lokalizacja w pobliżu centrum handlowego Magnolia, sklepów i szerokiej maści punktów usługowych pozwoli odhaczyć każde zadanie z codziennej listy.

Ogromny parking i rzut beretem do przystanków ułatwi życie zarówno kierowcom, jak i osobom korzystającym z komunikacji miejskiej. Ten serwis iPhone charakteryzuje się także bogatą gamą akcesoriów do urządzeń – wybierz go, jeśli poszukujesz oryginalnych i renomowanych dodatków do swojego urządzenia.

Najnowszy lokal przy ulicy Jedności Narodowej pozwoli Ci odkryć piękno nadodrza. Zaprojektowany pod szybkie (a nawet jeszcze szybsze) naprawy iPhone da Ci czas na odwiedzenie pobliskich parków lub browarów wrocławskich. Ostrzegamy: naprawa telefonów iPhone przebiega tu tak ekspresowo, że możesz poczuć niedosyt spacerów!

Sprawdź nasz serwis Apple Wrocław i skorzystaj z promocyjnych cen napraw!

Naprawa telefonów komórkowych Wrocław – co możemy dla Ciebie zrobić?

Niezależnie od tego, jaka naprawa telefonów Wrocław jest Ci potrzebna, nasi serwisanci podejmą się jej dla Ciebie. Jako wysoko wyspecjalizowany serwis Apple szybko i skutecznie rozwiązujemy problemy wszystkich modeli iPhone. Niezbędne do napraw oryginalne części mamy na miejscu, co znacznie skraca czas realizacji usług. Zdecydowaną większość usterek usuwamy w zaledwie pół godziny, zapewniając jednocześnie długą i stuprocentową satysfakcję z rezultatów wykonanej naprawy. Na potwierdzenie tej pewności dajemy najdłuższą gwarancję na rynku.

Naprawa systemowa iOS

Sprawdź jak wiele możemy naprawić...

Usterka systemowa...
iPhone.

  • Instalacja aktualnie najnowszego mobilnego systemu iOS,
  • Instalacja najnowszego Jailbreak,
  • Optymalizacja działania iPhone,
  • Konfiguracja iPhone ze wszystkim dostępnymi usługami,
  • Zdjęcie blokady simlock z iPhone,
  • Odzyskanie danych, zdjęć i kontaktów oraz przesłanie ich do chmury.

Odwiedź najczęściej polecany
Serwis iPhone Wrocław!


Zapraszamy od pn. do pt.: 10:00 – 19:15 oraz w sob.: 10:00 – 16:00 (dyżury)
do naszych punktów:

Call Now Button